Barion Pixel

Čo robíme

Široké využitie

Obľúbený predmet
ktorý sa nosí

Odznaky sú dokonalým marketingovým nástrojom. Majú nekonečné možnosti využitia. Môžete ich umiestniť kdekoľvek, či už na batohy, tašky, čiapky, tričká, bundy, dokonca i na obuv a pod.

Už desiatky rokov nachádzajú odznaky využitie takmer vo všetkých odvetviach.  Jednoduchým, elegantným, ale zároveň veľmi účinným spôsobom sú odznaky schopné oboznámiť ostatných s Vašou víziou, názorom a dostať Vás tak do povedomia.

Odznaky

25mm, 37mm, 56mm

Odznaky sú v dnešnej dobe veľmi využívané nielen ako originálny dizajnový doplnok a suvenír, ale hlavne ako reklamný predmet. Ide o tradičný a najviac predávaný výrobok z nášho sortimentu.

Magnetky

25mm, 37mm, 56mm

V posledných rokoch sa stali magnety na chladničku či iné spotrebiče doslova hitom. Ak chcete, aby Vás mali ľudia denne na očiach, zvoľte si tento produkt, ktorý ponúkame vo všetkých nami vyrábaných veľkostiach.

Kľúčenky

25mm, 37mm

Kľúčenky vyrábame len vo veľkosti 37mm, ktoré sú vďaka svojej veľkosti ideálne pre zavesenie na kľúče. Kľúčenky majú zadný diel v plastovom prevedení. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sú veľmi obľúbeným produktom.

Zrkadielka

56mm

Zrkadielka sa nestratia v kabelke žiadnej ženy. Prakticky fungujú ako reklamný predmet, ktorý si objednávajú kozmetické salóny či kaderníctva ako luxusný darček pre svoje zákazníčky. So štýlovou potlačou očaríte všetkých.

Odznaky Pin

25mm, 37mm

Odznaky s pin-om sú akousi alternatívou pre klasické odznaky so zatváracím špendlíkom. Sú ideálnym predmetom pre prichytenie na odev. Pri tomto druhu odznaku stačí spraviť do odevu len jednu dierku a z druhej strany prichytiť dodaným „motýlikom“.

Otvárače

56mm

Otvárače na fľaše sa v poslednej dobe stáli veľkým hitom. Ide o celokovové produkty s otváračom na fľaše a magnetom. Svoje využitie majú hlavne ako reklamný predmet pre reštaurácie či bary. Miesto si však nájdu aj na vašej chladničke.

Ukážky práce